Strona głównaWiadomości KrajPolitykaDramat. "Zbigniew Ziobro jest nie do poznania"

Dramat. „Zbigniew Ziobro jest nie do poznania” [NASZ NEWS]

Od kilku miesięcy Zbigniew Ziobro jest hospitalizowany po tym, jak wykryto u niego nowotwór. Zaawansowany rak przełyku zdiagnozowany na tyle późno, że rokowania są wręcz fatalne. Udało nam się dowiedzieć, jak z tygodnia na tydzień zmienia się były minister sprawiedliwości. 

Jeszcze do niedawna wielu nie dowierzało, że minister Ziobro w istocie zapadł na ciężką chorobę. Początkowe podejrzenia o to, że cały dramat „zainscenizowano”, by chronić polityka przed ewentualnymi rozliczeniami w obliczu zmiany władzy, nie potwierdziły się.

Dziennikarzom portalu WawaPresss.pl udało się porozmawiać z osobą z bliskiego otoczenia Zbigniewa Ziobry. Działaczka Solidarnej Polski – powołując się na relacje partyjnych kolegów, którzy widzieli swojego szefa po operacji – przekazuje wieści mrożące krew w żyłach.

Strasznie zmarniał. Schudł. Po tych chemioterapiach to oczywiste. Dodatkowo ma po operacji rozcięte, tutaj w okolicach klatki piersiowej. Straszne – powiedziała dziennikarzowi portalu WawaPress.pl jedna z działaczek Suwerennej Polski.

– Szkoda człowieka. To jest choroba, to jest nowotwór – kwituje krótką rozmowę zachodniopomorska polityk. Po czym popada w dłuższą zadumę. Zbigniew Ziobro jest już po drugiej chemioterapii.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ