Strona głównaNa salonachBędzie się działo! Rekordzista "1 z 10" weźmie udział w kolejnym teleturnieju

Będzie się działo! Rekordzista „1 z 10” weźmie udział w kolejnym teleturnieju

W listopadzie Artur Baranowski ustanowił absolutny rekord w teleturnieju „1 z 10”. 28-latek zdobył komplet punktów, wprawiając w zdumienie nie tylko fanów formatu prowadzonego przez Tadeusza Sznuka, ale całą Polskę.

Każdy chciał wiedzieć, w jaki sposób mężczyzna tak perfekcyjnie przygotował się do teleturnieju. Dziennikarze bardzo chcieli porozmawiać z człowiekiem, który z dnia na dzień zyskał status legendy „1 z 10”. Jednakże skromny uczestnik zniknął tak szybko, jak się pojawił.

Jak się jednak okazuje – nie na długo. Media obiegły bowiem właśnie informacje o tym, że Baranowski weźmie udział w kolejnym quizie. A przekazał je nie byle kto, bo sam prowadzący. Gdzie zobaczymy Artura Baranowskiego już wkrótce?

Artur Baranowski w „Va Banque”. Rekordzista „1 z 10” powraca

Nie będą to „Milionerzy”, ani tym bardziej kolejne podejście do „Jednego z dziesięciu”. Natomiast już w pierwszych dniach kwietnia najprawdopodobniej zobaczymy Artura Baranowskiego w teleturnieju „Va Banque” na antenie TVP. Na ten temat wygadał się jego nowy prowadzący – Radosław Kotarski

– Uczestnikiem drugiego odcinka, który będzie przeze mnie prowadzony, będzie pan Artur, legenda „Jednego z dziesięciu”. Zobaczymy, czy będzie faktycznie. Jeśli będzie, to super. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam pana Artura – zdradził w nowym odcinku podcastu Podsiadło&Kotarski.

Bez wątpienia nie tylko prowadzący czeka, by raz jeszcze na własne oczy zobaczyć popisy Artura Baranowskiego. Zarówno widzowie, jak i media łakną jego obecności i potwierdzenia, że kapitalny występ w „1 z 10” to nie był przypadek.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ