Strona głównaWiadomości KrajTeoria spiskowa okazała się prawdą. Była gwiazda TVP wyznała, do czego ją...

Teoria spiskowa okazała się prawdą. Była gwiazda TVP wyznała, do czego ją zmuszano

Od kiedy w naszym kraju nastąpiła zmiana władzy, ogromne reformy przeszła też Telewizja Publiczna. Z biegiem czasu wychodzą na jaw coraz to śmielsze tajniki i brudne zagrywki, które poprzednicy stosowali w codziennych wiadomościach do rodaków.

Stosunek do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był jedną z zagadkowych i kontrowersyjnych kwestii w kontekście Telewizji Polskiej. Finały WOŚP pokazywany był na antenach TVN-u, a temat tej charytatywnej akcji w ogóle nie poruszano w przekazie płynącym z Woronicza.

Wiele na ten temat powiedziała Izabella Krzan, która pracowała w TVP przez kilka lat i była tam niewątpliwie jedną z największych gwiazd. Piękna prezenterka zyskała sympatię wielu widzów między innymi dzięki bardzo popularnemu teleturniejowi „Koło fortuny”, który współprowadziła wraz z piosenkarzem Norbim.

Izabella Krzan ujawniła szokującą prawdę

Po reformie w TVP Krzan straciła pracę, lecz jednocześnie zaliczyła miękkie lądowanie. Krzysztof Stanowski zaangażował ją w swój projekt na platformie Youtube. Od kilku tygodni była miss Polonia prowadzi na Kanale Zero tak zwane poranki. Podczas jednego z nich, w którym gospodarzem był również raper Tede, 29-latka wyjawiła prawdę na temat stosunku ówczesnej Telewizji Polskiej do WOŚP i Jurka Owsiaka. Okazuje się, że szefowie zabraniali swoim pracownikom jawnego brania udziału w tej społecznej akcji.

– Ja przez kilka lat pracowałam w instytucji, która nie pozwalała nam brać udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Sama wspierałam ją, wrzucając pieniądze do puszki albo używając przelewu – powiedziała na wizji Krzan.

Współprowadzący Tede zapytał wówczas, czy na korytarzu budynku TVP nie można było nosić serduszek, na co Krzan nawiązała do zwolnionej niegdyś z TVP pogodynki, która na antenę weszła z przyklejonym do piersi serduszkiem WOŚP. Mowa tutaj o Patrycji Kasperczak. Co ciekawe kobieta już wróciła do pracy w poznańskim oddziale publicznego nadawcy. – Teraz wróciła do TVP. Triumfalnie, nie dziwię się, bo to była paranoja – skwitowała Krzan.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ