Strona głównaNa salonachNewsy z życia gwiazdMichał Koterski właśnie wyznał, że jest chory. Diagnoza jest jednoznaczna

Michał Koterski właśnie wyznał, że jest chory. Diagnoza jest jednoznaczna

Michał „Misiek” Koterski od kilku lat to zupełnie inny człowiek, niż kiedyś. Dawniej media rozpisywały się o jego zamiłowaniu do narkotyków i uzależnieniu od alkoholu. Syn słynnego reżysera odbił się od dna i dzisiaj jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Misiek należał do ulubieńców plotkarskich gazet, ponieważ zawsze dostarczał świeżych newsów, które mogły szokować odbiorców. Koterskiemu 20 lat zajęło, by wrócić do normalności, a za to wszystko dziękuje bogu. Jak sam przyznaje, bez wiary i religii jego przemiana nigdy by się nie dokonała.

Aktor obecnie chętnie udziela wywiadów, w których opowiada o niebezpieczeństwach związanych z braniem narkotyków i nadmiernym spożywaniem alkoholu. Chce, aby jego historia była przestrogą dla tych, którzy zaczynają gubić się w szponach nałogu. Jak się okazuje, jego szczerość ostatnio jeszcze bardziej wzrosła. Opowiedział bowiem pierwszy raz o swojej chorobie.

Misiek Koterski jest chory. Na jego przypadłość cierpi wiele osób

Okazuje się, że Koterski ma zdiagnozowaną popularną wśród ludzi chorobę. Na antenie programu „Back to school. Prawdziwy egzamin” emitowanego na kanale TTV 44-latek szczerze opowiedział o swoim problemie. Wyznał, iż jest w spektrum autyzmu i wytłumaczył dokładnie, na czym w jego wypadku to polega.

Nie ma podziału autyzmu już tak naprawdę. Po prostu jest się w spektrum. U niektórych to może się objawiać np. nieumiejętnością okazywania uczuć i zamknięciem na te uczucia, ale inni są bardzo wylewni w uczuciach, jak widać, i ja tak mam. Często przekraczają granice – powiedział Koterski.

Myślę, że wielu ludziom wydaje się, że bycie w spektrum czy autyzm, wiąże się z dysfunkcją, ale nie musi tak być. Ludzie w spektrum mają różne zdolności, na przykład ja jestem genialnym aktorem, ale z matematyki jestem słaby – dodał gwiazdor „Dnia Świra”.

Koterski dalej jest aktywny zawodowo. W tamtym roku wziął udział w trzech filmach. W 2022 roku zagrał z kolei tytułową rolę w mocno promowanym filmie „Gierek”. Specjalnie do tej kreacji przytył kilkadziesiąt kilogramów.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ