Strona głównaWiadomości KrajPolicja wpadła do domu Krzysztofa Stanowskiego. "Sprawdzili, czy moja żona żyje"

Policja wpadła do domu Krzysztofa Stanowskiego. „Sprawdzili, czy moja żona żyje”

Krzysztof Stanowski w najnowszym odcinku swojego programu „Dziennikarskie Zero” opowiedział o tym, że jest nękany. Ktoś – podszywając się pod niego – wezwał w środku nocy policję. Funkcjonariusze otrzymali informację, jakoby dziennikarz zabił swoją żonę. Niestety, to nie koniec „atrakcji”. 

Policja w środku nocy podjechała przed posesję Krzysztofa Stanowskiego. Znany dziennikarz miał sam wezwać patrol i powiedzieć, że „poćwiartował żonę”.

Sęk w tym, że – choć numer, z którego dzwoniono zgadzał się z numerem „Stana” – tak naprawdę było to cyberprzestępstwo. Ktoś użył coraz popularniejszej techniki podszywania się pod dowolny numer telefonu. Innym razem, używając tej samej sztuczki, nękający dzwonili właśnie do żony Krzysztofa Stanowskiego. Poinformowali ją, że ich dzieci zginęły w wypadku samochodowym. Więcej w materiale wideo poniżej.

Stanowski nękany. Policja, groźby, wyciek numeru telefonu

Jakiś czas temu do sieci wyciekł numer telefonu Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz co prawda informował o tym w mediach społecznościowych. Ujawniał nawet numery ludzi, którzy dzwonili do niego o dziwnych porach lub w dziwnych sprawach.

Nie wiedzieliśmy jednak, jak sprawa jest poważna. – Sprawą zajmują się już policyjni specjaliści ds. cyberprzestępczości – powiedział Stanowski.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ