Strona głównaWiadomości KrajNie żyje polski żołnierz. Dramatyczne zdarzenie na granicy

Nie żyje polski żołnierz. Dramatyczne zdarzenie na granicy

Śmierć polskiego żołnierza przy granicy polsko-białoruskiej. O tragedii poinformowała jednostka prasowa Wojsk Obrony Terytorialnej. W komunikacie poproszono o uszanowanie prywatności rodziny zmarłego.

Napięcia na granicy Polski z Białorusią nie maleją. Niestety, nieprzerwanie stacjonujący tam żołnierze naszej armii są narażeni na ogromny stres i niebezpieczeństwo.

POPULARNE DZIŚ: Premier chory. Jest komunikat ws. stanu zdrowia

Nie żyje polski żołnierz. Śmierć przy granicy z Białorusią

Wojska Obrony Terytorialnej o śmierci żołnierza przekazały w czwartek w mediach społecznościowych. „Z ogromnym smutkiem i żalem informujemy o śmierci naszego żołnierza z 14 Zachodniopomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej, który zmarł dziś z przyczyn naturalnych podczas pełnienia służby na granicy polsko-białoruskiej” – przekazał WOT.

„W trakcie wspólnego patrolu z funkcjonariuszami Straży Granicznej, nasz kolega nagle zasłabł. Mimo natychmiastowej reanimacji i przetransportowania śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do najbliższego szpitala, z głębokim żalem musimy poinformować, że życia żołnierza nie udało się uratować” – czytamy dalej.

Dowiadujemy się również, że rodzina żołnierza została powiadomiona o jego śmierci. „Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny oraz bliskich żołnierza w tym niezmiernie trudnym czasie” – skwitowano w komunikacie.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ