Strona głównaNa salonachBezczelny wpis Kaźmierskiej. Przekroczyła wszelkie granice?

Bezczelny wpis Kaźmierskiej. Przekroczyła wszelkie granice?

Dagmara Kaźmierska zabrała głos po aferze medialnej i odejściu z „Tańca z gwiazdami”. Zamieściła na Instagramie wpis, w którym – nie boimy się tego napisać – przekazuje internautom nieprawdę. W sposób wyjątkowo bezczelny. 

Od lat wiadomo, za co skazana była Kaźmierska. Celebrytka znana z serialu „Królowe życia”, po jego zakończeniu zaczęła pojawiać się w innych mediach. Wcześniej w telewizji TVN, a ostatnio w Polsacie. Była jedną z „gwiazd” w show tanecznym tejże stacji.

Dziennikarze zaczęli jednak kopać głębiej w aktach sprawy, w wyniku której Dagmara Kaźmierska znalazła się za kratkami. Dopiero dzięki nim poznaliśmy prawdziwe oblicze „królowej”. Niestety, nie widzimy dziś ze strony 49-latki odrobiny refleksji. Ubolewa ona natomiast nad tym, że media już jej królową nie nazywają.

Wygrała milion zł w „Milionerach”. Gdy zobaczyła przelew od TVN, nie było jej do śmiechu

Kaźmierska ubolewa na Instagramie. Wpis z pogranicza bezczelności

Gdy kurz nieco już opadł, Dagmara Kaźmierska postanowiła przerwać milczenie. W swoich krótkich wyjaśnieniach zawarła jednak sporo niedomówień, półprawd, czy też zwykłych kłamstw. Zaczęła od wyjaśnienia, dlaczego niczego ostatnio nie publikowała.

POPULARNE DZIŚ: Wiadomo, co będzie teraz robić Dagmara Kaźmierska. Celebrytka nie ma wyjścia

„Kochani, nie odzywałam się do Was kilka ostatnich dni. Jestem tylko człowiekiem, potrzebowałam się zmierzyć z tym co się wydarzyło. Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w mediach jako Królowa, a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie” – zaczęła Kaźmierska.

Jak dziś wyglądałaby Anna Przybylska? Sztuczna inteligencja wygenerowała niezwykłe zdjęcia

Jak dodała, jest dziś społecznie potępiana za „okropieństwa, które rzekomo popełniła„. Sęk w tym, że rzeczone okropieństwa zostały jej udowodnione przez sąd. M.in. znęcanie się fizyczne i psychiczne nad kobietami zmuszanymi przez nią do prostytucji, zlecenie pobicia i gwałtu na nieposłusznej „niewolnicy”. „Nigdy nie ukrywałam, że prowadziłam klub towarzyski. KLUB TOWARZYSKI – a nie miejsce do gnębienia kobiet” – pisze dalej Dagmara Kaźmierska. Niestety, innego zdania były organy ścigania. Po policyjnym nalocie, Kaźmierska została skazana na wyrok bezwzględnego pozbawienia wolności między innymi za sutenerstwo.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ