Strona głównaEuropa i światJest wideo z momentu zamachu na premiera Słowacji

Jest wideo z momentu zamachu na premiera Słowacji

W środę 15 maja po godzinie 15 doszło do zamachu na premiera Słowacji – Roberta Fico. Sprawca wyłonił się z tłumu osób chcących uścisnąć dłoń polityka i oddał w jego kierunku kilka strzałów. Jest nagranie z tego zdarzenia. 

Jeszcze kilkadziesiąt minut temu media mówiły o postrzale. Teraz natomiast retoryka zmienia się na bardziej precyzyjną. Mianowicie mówimy o zamachu na życie szefa słowackiego rządu. Jak się bowiem okazało, napastnik celował nie tylko w tułów, ale też w głowę. Relacje świadków są bardzo niepokojące.

Jak już informowaliśmy, Premier Słowacji został postrzelony po wyjazdowym posiedzeniu rządu w miejscowości Handlove. Doszło do tego tuż po tym, jak opuścił miejscowy Dom Kultury. Świadkowie twierdzą, że krwawe rany postrzałowe widać było na klatce piersiowej i na głowie premiera.

Robert Fico postrzelony: nagranie z momentu ataku

Również na poniższym nagraniu widać, że premier Robert Fico po ataku stał się bezwładny. Ochrona natychmiast wciągnęła go do samochodu, natomiast policja spacyfikowała zamachowca. Oto krótkie nagranie z ataku:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ