Strona głównaWiadomości KrajPolitykaKO promuje nowy spot, bardzo ostro atakując PiS. Mocne hasło Tuska i...

KO promuje nowy spot, bardzo ostro atakując PiS. Mocne hasło Tuska i reszty

Krwiożerca walka polityczna pomiędzy Koalicją Obywatelską a Prawem i Sprawiedliwością trwa w najlepsze. Tusk i spółka wypuścili właśnie za pomocą mediów społecznościowych spot, w którym bezpardonowo zaatakowano nową opozycję, oskarżając ją o niebezpieczne w skutkach powiązania z Rosją.

„Największym sukcesem Rosji w Polsce jest PiS!” – takim zdaniem Koalicja Obywatelska zdecydowała się podpisać udostępniony materiał, w którym jasno próbuje przedstawić powiązania partii Jarosława Kaczyńskiego z Federacją Rosyjską.

Dalej jest jeszcze mocniej. „Najpierw wygrali wybory, używając nielegalnie zgromadzonych materiałów przez importera rosyjskiego węgla, a potem zwiększyli jego import. Sprawy wskazujące na narastający wpływ służb białoruskich i rosyjskich były zamiatane pod dywan” – grzmi beznamiętny głos na nagraniu.

KO zarzuca opozycji także zablokowanie rozwoju polskiej armii i pozwolenie na zrobienie zawrotnej kariery przez sędziego Tadeusza Szmydta, który okazał się szpiegiem i niedawno uciekł na Białoruś.

Spot Koalicji Obywatelskiej spotkał się ze sporą krytyką. Internauci domagają się większego fokusu na najważniejszych sprawach, takich jak bezpieczeństwo naszego kraju. Dwie największe partie w Polsce wolą jednak iść na ciągłą, ostrą wymianę zdań.

Już 9 czerwca dojdzie do wyborów parlamentarnych, w których nasi rodacy wybiorą 53 europosłów do europarlamentu. Walka o wygraną pomiędzy KO a PiS-em rozstrzygnie się na finiszu. Według najnowszych sondaży to PiS na razie posiada nieznaczną przewagę.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ