Strona głównaWiadomości KrajPolitykaTusk cytuje Kaczyńskiego, sugerując, że takie słowa mógłby wypowiedzieć Putin

Tusk cytuje Kaczyńskiego, sugerując, że takie słowa mógłby wypowiedzieć Putin

Twitterowa wojna pomiędzy rządem a opozycją wydaje się nie mieć końca. Donald Tusk w czasie swojej krótkiej kadencji jako premier Polski zdołał już kilkukrotnie mocno uderzyć w Prawo i Sprawiedliwość za pomocą mediów społecznościowych. Mateusz Morawiecki i reszta pisowskiej wierchuszki również nie pozostają mu dłużni.

Wczoraj Koalicja Obywatelska wypuściły bardzo mocny spot, w którym oskarżała PiS o powiązania z Federacją Rosyjską. Materiał odbił się szerokim echem, a dziś Tusk postanowił zaatakować kolejny raz, tym razem zadając cios bezpośrednio w serce opozycji, czyli Jarosława Kaczyńskiego.

Tusk: To Putin? Nie, to Jarosław Kaczyński

Kaczyński był wczoraj z wizytą na Podlasiu, gdzie przemawiał do swoich wyborców. Tusk wyciągnął jedno zdanie wypowiedziane przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości i zasugerował, że takie słowa mógłby wypowiedzieć Putin, ponieważ takie opinie do niego pasują.

“Opcja europejska chce zniszczyć religię i zrobić z ludzi zwierzęta! Wolność na Zachodzie się cofa”. Putin? Nie, to Jarosław Kaczyński wczoraj do swoich wyborców na Podlasiu” – napisał Tusk na platformie X.

Kolejne ataki na PiS nie podobają się wielu internautom i to nie tylko tym sympatyzującym z ugrupowaniem Kaczyńskiego. Ludzie zwracają bowiem uwagę, że w tak trudnych czasach dla Polski i Europy ciągłe obrzucanie się błotem prowadzi donikąd i jedynie dzieli nasz naród.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ