Strona głównaNa salonachNewsy z życia gwiazdEwa Drzyzga przekazała wieści o swojej mamie. Polały się łzy

Ewa Drzyzga przekazała wieści o swojej mamie. Polały się łzy

Ewa Drzyzga to od wielu lat jedna z największych gwiazd TVN-u. Dziennikarka oraz prezenterka przez 16 lat prowadziła kontrowersyjne show pod tytułem „Rozmowy w toku”, które stały się prawdziwym hitem stacji i przyciągały przed odbiorniki miliony widzów.

Drzyzga obecnie od kilku lat uczestniczy w jeszcze popularniejszym formacie, bowiem jest współprowadząca w „Pytaniu na śniadanie”. Jej bogata w sukcesy kariera uczyniła ją legendą telewizji, a uwielbienie widzów w jej kierunku ciągle utrzymuje się na wysokim poziomie.

Drzyzga prywatne życie trzyma z dala od kamer i błysków fleszy, lecz czasami decyduje się na szczere wyznanie w kwestii swojej rodziny. Tak też było w tym przypadku, bowiem 56-latka wrzuciła na Instagrama zdjęcie z mamą i umieściła pod nim wpis, który może poruszyć wiele osób.

Drzyzga dumna ze swojej mamy

Mama Ewy Drzyzgi, Irena Drzyzga jest pielęgniarką z zawodu. W zamian za swoje zasługi dla służby zdrowia otrzymała specjalne wyróżnienie od ministra zdrowia. Dumna Ewa napisała na Instagramie kilka słów o ukochanej rodzicielce.

„Dumna i wzruszona stanęłam obok mojej Mamy odznaczonej dziś przez Ministra Zdrowia za zasługi dla służby zdrowia. Irenka, odkąd pamiętam zawsze pomagała i pomaga. Dla niej to jak oddychanie. To najlepsza cecha, która opisuje pielęgniarkę z powołania. Dziękuję za empatię i za to, że zawsze widzisz w drugim człowieka” – czytamy we wpisie Drzyzgi.

Pod postem posypała się lawina ciepłych, pełnych gratulacji komentarzy. „Gratulacje, dwie wspaniałe, inspirujące kobiety” – zachwycała się jedna z internautek. „Piękne, podobne do siebie jak siostry” – wtórowała jej inna.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ