Strona głównaWiadomości KrajPolitykaKto zastąpi Andrzeja Dudę? Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości

Kto zastąpi Andrzeja Dudę? Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości

Za rok w Polsce odbędą się wybory prezydenckie. Obecny prezydent, Andrzej Duda, zakończy swoją drugą kadencję, co oznacza, że poznamy nowego lidera państwa. W kuluarach politycznych krążą już różne nazwiska potencjalnych kandydatów, a w dyskusję włączył się znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski.

Jackowski, który od lat prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą „usługi paranormalne”, zdobył sobie rozgłos dzięki swoim wizjom, które niejednokrotnie pomogły policji w odnalezieniu zaginionych osób. Choć nie brakuje sceptyków i krytyków jego działalności, dokumenty potwierdzają, że miał on znaczący wpływ na rozwiązanie wielu spraw.

Jasnowidz z Człuchowa prowadzi również kursy jasnowidzenia oraz posiada popularny kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoimi przepowiedniami dotyczącymi przyszłości Polski i świata. Jackowski, mimo że często wypowiada się na tematy polityczne, stara się zachować obiektywizm.

Jackowski o przyszłych kandydatach na prezydenta

W wywiadzie dla „Super Expressu” Jackowski podzielił się swoimi przewidywaniami dotyczącymi przyszłorocznych wyborów prezydenckich. Wskazał, że Szymon Hołownia, którego nazywa „politycznym fircykiem”, zyska znaczące poparcie. Jego odmienność od reszty polityków oraz rola mediatora w koalicji, która wygrała wybory parlamentarne dzięki sprzeciwowi wobec PiS, mają mu przynieść dużą popularność.

Jackowski przewiduje, że to nie Rafał Trzaskowski będzie głównym rywalem Hołowni. Według jego wizji, duże poparcie dla Hołowni zmusi Donalda Tuska do startu w wyborach prezydenckich. Jasnowidz twierdzi, że Tusk, obecny premier, będzie zmuszony przez swoją partię do kandydowania, mimo że nie będzie tego chciał.

– Tusk ogłosi swoją decyzję w ostatniej chwili, wiedząc, że kampania nie będzie dla niego łatwa. Jako doświadczony polityk zdaje sobie sprawę, że porażka może oznaczać jego definitywne odejście z polityki. Udało mu się raz wrócić z politycznej emerytury, ale drugi raz może być niemożliwy – powiedział Jackowski.

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego, choć często budzą kontrowersje, dodają kolorytu polskiej scenie politycznej i są bacznie śledzone zarówno przez zwolenników, jak i sceptyków. Nadchodzące wybory prezydenckie z pewnością będą emocjonującym wydarzeniem, które może przynieść niespodziewane zwroty akcji.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ