Strona głównaWiadomości KrajPolitykaPrzedwyborczy spot Morawieckiego. "Głosujcie na partię, która dotrzymuje słowa"

Przedwyborczy spot Morawieckiego. „Głosujcie na partię, która dotrzymuje słowa”

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się między 6 a 9 czerwca, więc jest już do nich naprawdę bardzo blisko. Kampanie wszystkich partii próbują na ostatniej prostej nagabywać wyborców, a Prawo i Sprawiedliwość robi to w typowy dla siebie sposób, czyli atakując największego rywala.

Polacy od dawna zwrócili uwagę, że pozyskiwanie wyborców przez Koalicję Obywatelską oraz Prawo i Sprawiedliwość w ostatnich miesiącach polega głównie na obrzucaniu się błotem i oskarżaniu, kto jest bardziej prorosyjski i kto bardziej zniszczył nasz kraj.

Morawiecki: głosujcie na partię, która dotrzymuje słowa

Nowy spot przedwyborczy opublikowany na platformie X przez profil Mateusza Morawieckiego skupia się na osobie Donalda Tuska i pokazuje go w jak najgorszym świetle. Jeden z liderów PiS-u przypomina, że to jego partia wzmocniła granice z Białorusią i skutecznie walczy z imigrantami, natomiast Tusk i spółka zgodzili się na pakt migracyjny i w porę go nie zanegowali, choć mogli.

„Postawilibyście na warcie kogoś, kto już wielokrotnie zaspał na posterunku? Czy warto znów uwierzyć komuś, kto mówi jedno, a zaraz po dojściu do władzy robi odwrotnie? O tym są te wybory! 9 czerwca głosujcie na partię, która dotrzymuje słowa!” – czytamy we wpisie byłego premiera.

Oczywiście tweet Morawieckiego spotkał się także z ogromną krytyką. Ludzie pytają go o aferę związaną z Funduszem Sprawiedliwości, w którą zamieszani są prominentni członkowie Prawa i Sprawiedliwości. Ostatnio na jaw wyszedł potencjalny skandal z dofinansowaniem szpitala, w którym kolano operował Jarosław Kaczyński. Można o tym przeczytać klikając TUTAJ.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ