Strona głównaWiadomości KrajDonald Tusk przekazał dobre wieści. Tym wpisem zaskoczył wielu

Donald Tusk przekazał dobre wieści. Tym wpisem zaskoczył wielu

Bardzo pozytywnymi wieściami podzielił się właśnie w mediach społecznościowych Donald Tusk. Premier naszego kraju bez wątpienia zaskoczył tym komunikatem wielu. Zwłaszcza w tak trudnym dla niego okresie.

Wielkimi krokami zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się już za kilka dni, dokładnie dziewiątego czerwca. Oczywiście to nie nich skupiona jest uwaga większości mediów w Polsce, a także obserwatorów krajowej sceny politycznej.

Co oczywiste: także politycy są sfokusowani przede wszystkim na tym, aby to uch ugrupowanie wywalczyło najwyższy wynik w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wyjątkowo wyluzowany wydaje się być obecny szef polskiego rządu – Donald Tusk.

Zaskoczenie? Wymowny wpis Donalda Tuska

Tusk opublikował na platformie X zdjęcie okraszone wpisem „Wszystko W Waszych rękach! To tylko sondaż”. Wynika z niego jasno, że Koalicja Obywatelska cieszy się aż 34,5 procentowym poparciem wśród badanych. To aż o 5,3 procent więcej niż drugi PiS, mogący pochwalić się poparciem rzędu 29,2 procent.

Premier chwali się więc dobrą nowiną wśród swoich zwolenników, ale także wśród antagonistów, jednocześnie tonując nastroje i słusznie zauważając, że to na razie jedynie sondaż. Po wyborach atmosfera w sztabie KO nie musi wszak być kolorowa.

W każdym razie takie poparcie dla Koalicji Obywatelskiej w obliczu ostatnich wydarzeń z zaniechaniem budowy CPK może dziwić. Nawet środowiska na co dzień sprzyjające premierowi nie stroniły od krytyki takiego postanowienia.

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ