Strona głównaWiadomości KrajOpinieKorwin odpowiada Wiplerowi. "Podobno jakiś pisowiec powiedział..."

Korwin odpowiada Wiplerowi. „Podobno jakiś pisowiec powiedział…”

Przemysław Wipler na antenie Radia RMF zaatakował Janusza Korwina-Mikkego, zarzucając mu, że to pośrednio przez niego do władzy w Polsce ponownie doszedł Donald Tusk. Korwin nie pozostał mu dłużny i przy pomocy Twittera wyprowadził kontrę.

O słowach Wiplera w kierunku Korwina możesz przeczytać TUTAJWipler od jakiegoś czasu systematycznie uderzał w 81-latka, który został zawieszony w prawach członka formacji oraz wyrzucony z Rady Liderów Konfederacji za sabotowanie kampanii wyborczej.

Kontrowersyjne stwierdzenia Korwina na pewno nie pomogły osiągnąć partii dobrego wyniku w wyborach parlamentarnych. Oberwało mu się między innymi za skandaliczne słowa o pedofilii i kobietach. Wynik wyborczy Konfederacji okazał się wielkim rozczarowaniem, bowiem z zakładanych ponad 10 procent zrobiło się ledwie odrobinę ponad 7 procent.

Korwin kontruje

Na odwet Korwina za słowa Wiplera nie trzeba było długo czekać. Wiekowy polityk nazwał Wiplera „pisowcem” nawiązując do jego przynależności politycznej sprzed lat. Poza tym w swoim stylu dał do zrozumienia, dlaczego obecna władza w Polsce wygląda, jak wygląda.

„Podobno jakiś pisowiec powiedział, że dzięki mnie w Polsce rządzi dziś Donald Tusk. Donald Tusk rządzi w Polsce dlatego, bo w Polsce zabrakło partii chcących radykalnych zmian, chcących obniżyć i zlikwidować podatki, zlikwidować ZUS, sprzedać TVP i inne spółki skarbu państwa, wprowadzić karę śmierci dla morderców. W Polsce zabrakło partii, która chciała wsadzić do kryminału większość klasy politycznej. Zabrakło normalności! Właśnie dlatego dziś w Polsce rządzi Donald Tusk. ;)” – napisał Korwin na Twitterze.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ