Strona głównaWiadomości KrajJackowski wie, co stało się z Jackiem Jaworkiem? Klarowna wizja słynnego jasnowidza

Jackowski wie, co stało się z Jackiem Jaworkiem? Klarowna wizja słynnego jasnowidza

Czy najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski wie, gdzie znajduje się poszukiwany od dłuższego czasu za zabójstwo trzech osób Jacek Jaworek? Wizja Jackowskiego jest w tej kwestii jednoznaczna i jednocześnie bardzo prawdopodobna. 

Jacek Jaworek w lipcu 2021 zastrzelił swojego brata, bratową i ich 17-letniego syna. Od tamtego czasu jest nieuchwytny. Pomimo zaangażowania niezliczonej liczby policjantów i  przeprowadzenia śledztwa na bardzo szeroką skalę, 54-letniego obecnie mężczyzny nie udało się znaleźć.

Organy ścigania od 2,5 roku bezradnie rozkładają ręce. Istnieje kilka teorii na temat tego, co mogło stać się z mordercą. Jedną z nich mówi nam, że wyjechał za granicę i od tamtej pory skutecznie się ukrywa. Inna z kolegi zakłada, że popełnił samobójstwo w miejscu, do którego policja nie dotarła, więc ciała nie znaleziono.

Jackowski wie, co stało się z Jaworkiem

Jak to często bywa w takich sytuacjach, kiedy zawodzą metody konwencjonalne, szuka się rozwiązań alternatywnych. Jednym z takich rozwiązań jest bez wątpienia zwrócenie się do jasnowidza. Media często pytają o zdanie jasnowidzów, a najpopularniejszym z nich jest Krzysztof Jackowski.

Dziennikarze „Super Expressu” zapytali Jackowskiego, co wie o sprawie Jaworka i czy jego umiejętności pozwalają mu stwierdzić, gdzie ukrywa się najbardziej poszukiwany polski morderca. Jackowski twierdzi, iż Jaworek nie żyje, a jego ciało znajduje się w okolicy miejsca zbrodni.

Skojarzyła mi się też miejscowość Poraj. Kiedy na Google Maps sprawdzaliśmy, to ta miejscowość jest 20 km od miejsca zbrodni. Podaliśmy to nawet policji, a oni zrobili w tym kierunku poszukiwania, które nic nie wniosły, ale ja nadal mówię, że kierunek od miejsca zbrodni na Poraj, jest dobry. Tam powinno być ciało Jaworka. Uważam, że on nie żyje – powiedział Jackowski dla „Super Expressu”.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ