Strona głównaWiadomości KrajOpinieGiertych: panie Kamiński resocjalizuj się pan, a nie grypsy pisz

Giertych: panie Kamiński resocjalizuj się pan, a nie grypsy pisz

Przebywający w więzieniu w związku z tak zwaną aferą gruntową Mariusz Kamiński napisał list, w którym dziękuje wszystkim za wsparcie i atakuje Donalda Tuska. Kamiński został prawomocnie skazany na dwa lata bezwzględnej odsiadki. Zza krat próbuje wyciągnąć go prezydent Andrzej Duda i cała wierchuszka z PiS-u.

„Trzymamy się mocno! Nasi wrogowie nigdy nie zobaczą białych flag w naszych rękach. Podły reżim Tuska nie jest w stanie nas złamać. Damy radę. Zwyciężymy. Razem obronimy Polskę” – czytamy we fragmencie listu Kamińskiego, który napisał prosto z więzienia.

Giertych wyśmiewa Kamińskiego

Nie trzeba było długo czekać na reakcję z obozu rządzącego. Poseł Koalicji Obywatelskiej Roman Giertych na swoim Twitterze (obecnie platforma „X”) zakpił z listu Kamińskiego i dobitnie przypomniał mu, za co sąd skierował go do miejsca, w którym obecnie się znajduje.

„Panie Kamiński! Przeczytałem Pana gryps i chciałem Panu coś powiedzieć. Pan w ogóle nie rozumiesz, za co siedzisz! Chciałeś Pan wrobić fałszywymi dowodami Leppera, aby PiS mógł mu ukraść elektorat. I zostałeś na tym złapany i skazany. Resocjalizuj się Pan, a nie grypsy pisz” – napisał Giertych.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ