Strona głównaWiadomości KrajSpołeczeństwo30-letnia Wioleta zostawiła list i zniknęła. Trwają poszukiwania

30-letnia Wioleta zostawiła list i zniknęła. Trwają poszukiwania

Od kilkudziesięciu godzin liczne zastępy strażaków oraz miejscowi policjanci żarliwie poszukują 30-letniej kobiety z Pleszewa (województwo wielkopolskie), która zostawiła mężowi pożegnalny list i zniknęła jak kamfora. 

Mąż poszukiwanej sprawę na policji zgłosił wieczorem 15 stycznia w poniedziałek. Wówczas wyznał na komisariacie, że jego żona Wioleta Kubczyk wyszła z pracy kilka godzin wcześniej i od tamtej pory nie da się z nią w żaden sposób skontaktować.

Według informacji miejscowego portalu Pleszew24.pl Wioleta Kubczyk w poniedziałek 15 stycznia miała udać się po pracy do księgowej, lecz nigdy tam nie dotarła. Najbardziej niepokojący jest list, który według nieoficjalnych doniesień miała zostawić w domu. Napisała w nim, żeby mąż dobrze zaopiekował się dziećmi.

Trwają poszukiwania

Od poniedziałku trwają szeroko zakrojone poszukiwania 30-latki, w których biorą udział strażacy oraz policjanci. Policja używa również specjalnych dronów i psa tropiącego. Pies doprowadził stróżów prawa nad rzekę Ner, lecz na razie nie znaleziono tam niczego podejrzanego.

Wioleta Kubczyk mierzy 170 cm wzrostu i jest krępej budowy ciała. Ma dłuższe włosy koloru ciemny blond i szaroniebieskie oczy. 15 stycznia w dniu zaginięcia miała na sobie czarną kurtkę, czarne spodnie i charakterystyczną pomarańczową tunikę.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ