Strona głównaNa salonachNewsy z życia gwiazdNiewiarygodnie wulgarna Magda Gessler na nagraniu Janusza Palikota

Niewiarygodnie wulgarna Magda Gessler na nagraniu Janusza Palikota

Janusz Palikot, były polityk, obecnie przedsiębiorca mocno związany z branżą alkoholową opublikował na swoim Twitterze filmik z kolacji, na której obecna była między innymi Magda Gessler. Na nagraniu wyraźnie słychać, jak najbardziej znana polska restauratorka używa skandalicznego języka.

Magda Gessler wprawdzie słynie ze swojej szczerości i często niewybrednego języka, lecz tym razem nawet jak na jej standardy, znacząco przesadziła. Nagranie udostępnione przez Palikota pochodzi z suto zakrapianego posiedzenia, które odbyło się w restauracji „U Fukiera”, czyli w lokalu nalężącym do samej Gessler.

Co ciekawe wideo z wulgarną Magdą Gessler, jak to bywa w przypadku takich filmików, wcale nie zniknęło z sieci. Dalej widnieje na mediach społecznościowych Palikota, a ludzie chętnie je oglądają i równie chętnie komentują zachowanie 70-letniej celebrytki, której ewidentnie puściły hamulce.

Magda Gessler i jej przemówienie

Co więc takiego powiedziała Gessler? Otóż na widok wódki robionej i sprzedawanej przez samego Palikota, restauratorka od razu porównała ją do dużego i sterczącego, męskiego przyrodzenia. Dalej jest jeszcze ciekawiej i jeszcze wulgarniej.

– Wygląda jak duży k**as, który zawsze sterczy! Więc po wódce tak proszę państwa tak, jeśli ktoś miałby jakieś wątpliwości, bo był nieśmiały czy coś takiego, to po tej wódce tak jest hero, i nie trzeba tych środków, co to tam czarują, czarują w internecie. Nie! – zaczęła Gessler.

– Jak ja się pokażę, robię laskę Palikotowi, k**wa. Nie jemu na jawie, ale jego kartonowi, k**wa, czyli rodzaj, powiedziałabym, protezy – krzyczy gwiazda „Kuchennych rewolucji” na nagraniu imitując wiadomą czynność seksualną.

Okazuje się, że według informacji od przyjaciółki Magdy Gessler, która zgodziła się skomentować sprawę dla „Pudelka” nagranie pochodzi sprzed dwóch lat i zostało wrzucone bez zgody najgłośniejszej uczestniczki kolacji. Janusz Palikot miał wrzucić je, aby wypromować swoją książkę i zrobić zamieszanie wokół własnej osoby.

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej:

https://twitter.com/Palikot_Janusz/status/1747603523544416673

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ