Strona głównaWiadomości KrajOpinieMentzen: Piotr Kaleta to najgłupszy poseł

Mentzen: Piotr Kaleta to najgłupszy poseł

Jeden z liderów Konfederacji Sławomir Mentzen jest bardzo aktywny w internecie. To właśnie internet stał się jego największą siłą przebicia wśród wyborców. Oprócz zabawnych filmików na Tik Toku polityk z Torunia nagrywa też na platformie Youtube.

Mentzen od niedawna regularnie publikuje tam program pod tytułem „Mentzen grilluje”, w którym komentuje bieżące wydarzenia w polskiej polityce. Robi to w sposób bardzo ironiczny i lekki w odbiorze. Patrząc na wyświetlenia, ludziom bardzo przypadł do gustu tego typu format.

Mentzen kpi z Kalety

W dodanym trzy dni temu odcinku zatytułowanym „najgłupszy poseł”, polityk Konfederacji, jak można się domyślić, mówi o tym, kto jego zdaniem jest tym najmniej lotnym z zasiadających w Sejmie posłów. Wybór 37-latka padł na Piotra Kaletę z Prawa i Sprawiedliwości.

– Jedyną rzeczą, którą się ten poseł zajmuje to darcie japy przez całe posiedzenie Sejmu w zasadzie bez przerwy. Co by się nie działo, ten facet się drze. Jak głosujemy przypadkiem tak, jak Platforma Obywatelska, to Kaleta się drze, jacy to jesteśmy zdrajcy polscy, agenci rosyjscy, koalicjanci Tuska. Jeżeli akurat głosujemy tak jak PiS, to Kaleta się drze: wreszcie zrozumieliście, z kim tutaj należy głosować – mówi Mentzen.

– Osobiście przekonany jestem, że gdybyśmy mieli zrobić taki ranking, to Piotr Kaleta byłby najgłupszym posłem w całym Sejmie – dodał dobitnie doktor ekonomii.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ