Strona głównaNa salonachNewsy z życia gwiazdKatarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z „Pytania na śniadanie”

Przygoda Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jako prowadzących program „Pytanie na śniadanie” dobiegła właśnie końca. Para prezenterów, która jest również parą w życiu prywatnym, wydała stosowne oświadczenie na Instagramie, gdzie poinformowali o wszystkim.

„Pytanie na śniadanie” to program śniadaniowy, który cieszy się popularnością pod ponad dwóch dekad. Pierwszy odcinek doszedł do skutku 2 września 2002 na antenie TVP 2, gdzie zresztą leci do dzisiaj. Przez te wszystkie lata gospodarze wielokrotnie się zmieniali.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski współprowadzą program od września 2020 roku. Są oni najprawdopodobniej kolejny ofiarami masowych zwolnień z Telewizji Polskiej. Odkąd władzę w naszym kraju straciło Prawo i Sprawiedliwo3ść, TVP przeżywa obecnie istne czystki.

Treść oświadczenia

„Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu „Pytanie na Śniadanie”.

Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu.

Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące.

Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów.

Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program „Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi.

Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i za Telekamerę.

Życzymy powodzenia nowym Prowadzącym.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski”

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ