Strona głównaWiadomości KrajPolitykaUśmiercili Mentzena. Polityk wściekły na głupi żart

Uśmiercili Mentzena. Polityk wściekły na głupi żart

Jeden z liderów Konfederacji Sławomir Mentzen padł ofiarą bardzo głupiego żartu. Polityk opublikował na platformie X (kiedyś Twitter) post ze zdjęciem, na którym obwieszcza się jego śmierć. Mentzen nie ukrywał złości z tego powodu.

Mentzen należy do grona jednych z najbardziej przebojowych polityków o nieprzejednanych poglądach. Jego aktywność w internecie dała mu ogromną popularność, która wiąże się z częstymi atakami wobec niego. Tym razem ktoś posunął się o krok za daleko.

W internecie nierzadko możemy spotkać obrzydliwe, fałszywe wpisy, w których ktoś sugeruje o śmierci znanego celebryty, polityka czy sportowca. – Facebook to najbardziej dziadowska platforma społecznościowa – napisał Sławomir Mentzen.

Mentzen: pomyślcie, co poczuła moja mama

Doktor ekonomii z Torunia zwrócił uwagę, że za Facebook za takie posty, które oznaczone są jako „sponsorowane” bierze pieniądze. Zważywszy na treść konkretnie tego wpisu, jest to kuriozalna sytuacja.

– W trakcie kampanii wyborczej pozwalał na reklamowanie scamu zdjęciami, na których rzekomo byłem aresztowany, a teraz bierze kasę za to. Jednocześnie blokuje reklamy moich firm, bo niby są reklamą polityczną – zauważył polityk Konfederacji.

37-latek napisał jeszcze to, co w takich przypadkach może zaboleć najbardziej. Chodzi o reakcję najbliższych, którzy zobaczą takowy żart, zanim ktoś uświadomi ich, że to nieprawda. – Pomyślcie, co poczuła moja mama jak to zauważyła – skwitował Mentzen.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ