Strona głównaSportPiękne zachowanie Leo Messiego wobec kibica

Piękne zachowanie Leo Messiego wobec kibica [WIDEO]

Leo Messi to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie. Genialny piłkarz rodem z Argentyny gdzie tylko się nie pojawi, tam wzbudza powszechne poruszenie. Każdy chce mieć zdjęcie lub autograf od najlepszego zawodnika w historii piłki nożnej.

Messi aktualnie występuje w Interze Miami i powoli zmierza do końca kariery. Futbol w Stanach Zjednoczonych nie jest rzecz jasna tak popularny, jak w Europie, ale wizerunek 36-latka ludzie rozpoznają wszędzie. W USA Messi ma może trochę więcej wytchnienia od fanów, ale dalej jego popularność robi wrażenie.

W internecie można zobaczyć filmiki, na których Messi wraz z rodziną robi zakupy w najzwyklejszym supermarkecie, a wokół niego zbiera się rzesza ludzi z aparatami, którzy po chwili proszą go o wspólne zdjęcie, czyli fantastyczną pamiątkę na całe życie.

Messi dał autograf…w korku

Do niecodziennej sytuacji doszło niedawno na jednej z ulic w Miami. Stojący w korku kibice  zobaczyli, że w aucie obok siedzi Leo Messi. Tak się złożyło, że kibice akurat mieli ze sobą koszulkę Argentyny. Poprosili więc legendę Barcelony o podpis, wrzucając mu koszulkę i marker do auta.

Messi złożył podpis na koszulce i odrzucił ją kibicom, którzy radosnymi okrzykami fetowali autograf od niego. Mistrz świata z Kataru wykazał się dużą cierpliwością, ponieważ takich próśb miewa mnóstwo. Wystarczył jeden gest, aby uszczęśliwić grupę ludzi.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ