Strona głównaWiadomości KrajSpołeczeństwoPopek oskarżony o szokujące czyny wobec zwierząt. Wyciekły obrzydliwe nagrania

Popek oskarżony o szokujące czyny wobec zwierząt. Wyciekły obrzydliwe nagrania

Znany raper i zawodnik mieszanych sztuk walki Paweł Mikołajuw występujący pod pseudonimem „Popek” to postać niezwykle kontrowersyjna i wiadomo to nie od dziś. Tym razem wszystkie granice dobrego smaku zostały jednak przekroczone, bowiem „Popek” dopuścił się czynów budzących zgrozę i pogardę.

W ręce Fundacji dla Szczeniąt Judyta trafiło nagranie, na którym „Popek” znęca się nad zwierzętami pod kątem zoofilii. Nagrania wysłał do fundacji inny raper, Alan „Psychotrop” Gruchała. Filmiki zostały już przekazane prawnikom i podjęto odpowiednie kroki w celu ukarania wątpliwej jakości artysty oraz sportowca.

Na nagraniach, które trafiły do sieci widać i słychać „Popka” wygadującego niezwykle obrzydliwe rzeczy w kierunku dwóch owczarków niemieckich. Całość zarzucanych mu czynów znajduje się na filmikach wideo, które posiada wspomniana Fundacja dla Szczeniąt Judyta.

Popek przeprasza

Mikołajuw oczywiście szybko odniósł się do swojego zachowania na filmiku i przeprosił wszystkich za pomocą relacji na Instagramie, spłycając wszystko do roli głupiego żartu oraz zwalając winę na narkotyki i alkohol, które od lat targają jego życiem w coraz to gorszym kierunku.

– Siemanko chciałem się odnieść do najgłupszego filmiku, jaki nagrałem w mojej karierze i patrząc na to trzeźwym okiem, nie jestem z tego dumny. Przepraszam. To nie było śmieszne – powiedział „Popek”.

Wiele znanych osób poruszyła ta sytuacja i żądają publicznego piętnowania „Popka” oraz wykluczenia go z wszelkich potencjalnych tras koncertowych i występów. Rapera na pewno czekają też konsekwencje prawne, jeszcze nie wiadomo, jak duże i jak poważne.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ