Strona głównaWiadomości KrajOpinieMorawiecki: Tusk ma cyniczny uśmiech Jokera

Morawiecki: Tusk ma cyniczny uśmiech Jokera

Czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości kontynuują swoją podróż po największych miastach w naszym kraju. Spotykają się w nich ze swoimi zwolennikami, by umacniać elektorat i zwracać uwagę na działania nowego rządu, na którego czele stoi Donald Tusk.

Utrata władzy w Polsce mocno zabolała PiS, który rządził bezwzględnie przez osiem lat, mając do tego ogromną tubę propagandową w postaci Telewizji Polski. Teraz Jarosław Kaczyński i spółka robią wszystko, co w ich mocy, by obrzydzić Polakom działalność rządu Tuska.

Morawiecki porównuje Tuska do Jokera

Były premier Mateusz Morawiecki odwiedził dzisiaj Katowice, czyli największe miasto województwa śląskiego. Morawiecki skorzystał z okazji i zaatakował Donalda Tuska, porównując go do postaci z komiksów i filmów, Jokera, który w świecie fikcji jest czarnym charakterem.

– Miała być uśmiechnięta Polska, a mamy nienawistny, cyniczny uśmiech Tuska-Jokera. Uśmiech, który straszy i pokazuje ich prawdziwe intencje – powiedział Morawiecki.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości odwiedzają największe polskie miasta od 26 stycznia. Oprócz Morawieckiego w podróży są także takie osoby jak choćby Przemysław Czarnek, Beata Szydło, Elżbieta Rafalska.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ