Strona głównaWiadomości KrajSpołeczeństwoBrutalna kontra Stanowskiego wobec wpisu dziennikarza gazeta.pl

Brutalna kontra Stanowskiego wobec wpisu dziennikarza gazeta.pl

Już za kilka dni rusza Kanał Zero, czyli świeży projekt Krzysztofa Stanowskiego. Nowy kanał na platformie Youtube ma zawojować polski rynek i patrząc na to, co dzieje się jeszcze przed jego startem – można śmiało dać wiarę tym predykcjom.

Kanał Zero zebrał już bowiem 500 tysięcy subskrypcji, mimo iż nie ma na nim żadnych treści. To pokazuje popularność Stanowskiego, który w nieciekawej atmosferze opuścił szeregi Kanału Sportowego i poszedł na swoje. Teraz oba te kanały będą dla siebie naturalną konkurencją.

Stanowski w ostatnich tygodniach umieszczał na social mediach informacje na temat tego, kto będzie pracował z nim przy nowym projekcie. Pojawiła się masa znanych twarzy, także takich, którzy przeszli z Kanału Sportowego, idąc krok w krok ze Stanowskim. Mowa tutaj choćby o Robercie Mazurku, Przemysławie Rudzkim czy byłym piłkarzu Wojciechu Kowalczyku.

Dziennikarz gazeta.pl wszedł na ring, więc otrzymał cios

Nie jest tajemnicą, iż Stanowski oprócz rzeszy orędowników, posiada także niemałą zgraję wrogów i przeciwników. Wielokrotnie zarzucano mu chamstwo, wulgarność czy zły stosunek do kobiet. Człowiek czytający ze zrozumieniem raczej nie dostrzega tej rzekomej mizoginii u Stanowskiego, lecz co jakiś czas takowe ataki uderzają we właściciela portalu Weszło.com.

Tym razem na ring ze Stanowskim postanowił wejść Rafał Madajczak, naczelny serwisu gazety.pl. Mężczyzna wyprowadził cios, zwracając uwagę na niewielką liczbę kobiet, którą zatrudnia Stanowski w nowym projekcie. Szybko doczekał się brutalnej kontry ze strony prześmiewczego dziennikarza.

„Kanał Prawie Zero (Kobiet)” – napisał Madajczak na platformie X, udostępniając jednocześnie posta o nowych pracownikach Stanowskiego.

Stanowski zripostował Madajczaka, nawiązując do tekstu Marcina Kąckiego w „Gazecie Wyborczej”, który w bardzo kontrowersyjny sposób pisał o swoich przelotnych romansach z kobietami. Stanowski tym samym uderzył w Agorę, która jest właścicielem gazety.pl oraz „Gazety Wyborczej”.

„Kobiet w naszej redakcji jest wiele i co najważniejsze, z uwagi na brak zachowań niestosownych, wszystkie czują się komfortowo. Pozdrawiam całą Agorę” – odpisał Stanowski.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ