Strona głównaNa salonachNewsy z życia gwiazdPalikot odpowiada obrażonej Magdzie Gessler. "Zapraszam na kieliszek szampana"

Palikot odpowiada obrażonej Magdzie Gessler. „Zapraszam na kieliszek szampana”

Janusz Palikot wszedł ostatnio na wojenną ścieżkę z Magdą Gessler. Założyciel „Ruchu Palikota” i kontrowersyjny przedsiębiorca opublikował bowiem w sieci nagranie, na którym gwiazda „Kuchennych Rewolucji”  zachowuje się co najmniej niesmacznie.

Na wspomnianym nagraniu widać, jak w jednej z restauracji Gessler wykrzykuje wulgarne słowa i porównuje butelkę wódki do męskiego członka. Finalnie filmik zniknął z internetu, ale w sieci nic nie ginie, więc łatwo można go odszukać. Więcej o tym zdarzeniu, razem z umieszczonym nagraniem, pisaliśmy TUTAJ.

Gessler oburzyła się zachowaniem swojego byłego już kolegi, który wrzucił filmik do sieci bez jej zgody. Zarzuciła mu, iż mężczyzna chce po prostu jej kosztem wypromować swoją najnowszą książkę i szuka taniego skandalu. Jednocześnie 70-latka nie pokusiła się o żadną refleksję na temat swojej postawy.

Palikot łagodnie odpowiada

Palikot najwyraźniej nie ma zamiaru eskalować tego konfliktu, a nawet ma ochotę go ugasić. Na swoim profilu na platformie X (niegdyś Twitter) opublikował wpis, w którym przekonuje, że Gessler będzie zadowolona z tego, co przeczyta o sobie w jego najnowszej publikacji.

„Magda, jesteś zaj**ista! Napisałem najlepszy tekst na Twój temat, jaki powstał do tej pory. Żywy, prawdziwy. Ludzie Cię po nim jeszcze bardziej pokochają. Nie laurkę. Z celebrytki zamieniasz się w żywego herosa. Jak tylko przeczytasz rozdział o sobie, zapraszam Cię na kieliszek szampana” – napisał Palikot.

Palikot popadł ostatnio w spore tarapaty finansowe, bowiem firma produkująca alkohol, którą prowadził, zbankrutowała. Jego zadłużenie sięga 177 mln złotych, więc sprawa jest bardzo poważna. Niedawno odciął się od niego Kuba Wojewódzki, który jeszcze do niedawna budował z nim alkoholowe imperium.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ