Strona głównaNa salonachNewsy z życia gwiazdLewandowska pokazała wiadomość od męża. Tak "Lewy" dba o córkę

Lewandowska pokazała wiadomość od męża. Tak „Lewy” dba o córkę

Anna Lewandowska pomimo sławy męża, sama stara stworzyć się swoje własne imperium. Była pasjonatka karate, a dziś trenerka personalna jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, które mocno urozmaiciło się po narodzeniu córek.

Lewandowska bardzo często publikuje prywatne treści na swoim Instagramie i chętnie chwali się relacją z Robertem. Mimo iż media w naszym kraju już od wielu lat wieszczą rzekomy kryzys w ich małżeństwie, to plotki te wydają się jedynie plotkami i niczym więcej.

Odkąd na świecie pojawiły się ich córki – Klara oraz Laura, 35-latka jeszcze chętniej pokazuje swoją rodzinę. Wprawdzie na początku najsłynniejsza para polskiego show-biznesu ukrywała twarze swoich pociech, teraz już przestali o to dbać.

Lewandowska pokazuje uroczą wiadomość od męża

Lewandowscy coraz chętniej pokazują swoje córki, które mają siedem i cztery lata. Na wielu meczach Roberta jego córki i żonę można zobaczyć na trybunach, a nawet na murawie boiska, kiedy spotkanie już dobiegnie końca. Widać, że „Lewy” jest dumny ze swoich pociech.

Anna obecnie przebywa w Polsce, bowiem niedawno brała udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie można było wylicytować trening z nią. Pod nieobecność żony to na gwiazdora Barcelony spadł obowiązek opieki nad dziećmi. Widać, że Robert świetnie bawi się z córkami.

Robert zrobił młodszej córce stylową fryzurę, więc Anna musiała podzielić się tą informacją z obserwującymi ją na Instagramie fanami. A tych mało nie jest, bowiem jej konto śledzi aż 5,6 mln ludzi.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ