Strona głównaWiadomości KrajPolitykaMedia: Dorota Gawryluk stanie do walki w wyborach na prezydenta

Media: Dorota Gawryluk stanie do walki w wyborach na prezydenta

Bardzo interesujące wieści docierają do nas z portalu Polityka Insight. Okazuje się bowiem, że w przyszłorocznych wyborach prezydenckich może wystartować znana dziennikarka Dorota Gawryluk. 

Gawryluk na razie skupia się na nowym programie na antenie Polsatu, który będzie nosić nazwę „Lepsza Polska”. Jego start już 7 marca. Dziennikarka będzie tam gościć najważniejsze twarze ze świata polskiej polityki, by poruszać z nimi najbardziej palące tematy w naszym kraju. Czy w przyszłym roku zobaczymy Gawryluk w kampanii wyborczej?

„Dziś w Polityce Insight opisujemy zaskakujące doniesienia. Chociaż sama zainteresowana nie potwierdza swojego startu, informacje, które do nas dotarły, wydają się na tyle wiarygodne i prawdopodobne, że do przedwyborczej giełdy nazwisk dopisujemy jeszcze jedną pozycję” – napisał na platformie „X” dziennikarz Kacper Kużelewski.

Gawryluk nie potwierdza

Sama zainteresowana nie potwierdziła jeszcze tych informacji i być może nie potwierdzi nigdy, chcąc na razie skupić się na swojej pracy i nie zaprzątać głowy czymś, co wydarzy się dopiero za kilkanaście miesięcy. Wydaje się jednak, że wiadomości te nie są wyssane z palca, bowiem potwierdza je także dziennikarz Wirtualnej Polski Patryk Michalski.

51-latka od lat jest cenioną dziennikarką Polsatu, w którym pracę zaczynała jeszcze w latach 90. Pracowała też kilka lat w Telewizji Polskiej, ale wróciła do Polsatu. To właśnie stacja należąca do Zygmunta Solorza-Żaka jest główną przystanią w bogatej karierze Gawryluk.

Jeżeli faktycznie Gawryluk wystartuje w wyborach, będzie to kandydatura zaskakująca. Jeszcze bardziej zaskakująca kandydaturę ogłosił niedawno Krzysztof Stanowski, który wcale nie chce zostać głową państwa, tylko, jak sam mówi, chce zobaczyć kampanię wyborczą od środka.

Czytaj także:

Emilian Kamiński zadał swojej żonie pytanie chwilę przed śmiercią. Serce pęka

Znany i ceniony warszawski aktor Emilian Kamiński zmarł drugiego dnia świąt 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Osierocił dwóch synów i zostawił żonę,...

Sylwester Maciejewski zatrzymany przez policję. Co zrobił Solejuk z „Rancza”?

Serial "Ranczo" widział chyba każdy z nas. Produkcja ta zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków, a postacie w niej grające zyskały status kultowy. Jedną z...

POPULARNE DZIŚ